Herbert Richter držák pro pevnou montáž na palubní desku: Re: Tom

Menjen a termékkártyához Herbert Richter držák pro pevnou montáž na palubní desku

Re: Tom
Kropáček Filip (2009.6.3 10:58:46)
"Tom" napsal: Dobry den, v jakych uhlech je tento drzak polohovatelny? alespon cca prosim o odhad. dekuji

Dobrý den, to také záleží jak široký držák je na něm upevněn. Bez něj odhadem 45stupňů.
Re: Re: Tom
asdf (2010.2.26 13:42:00)
Mel jsem to v ruce a ten uhel mi pripada jeste mensi, mozna 30 stupnu. Asi to bude chtit na palubku nalepit nejaky klinek.

Menjen a termékkártyához Herbert Richter držák pro pevnou montáž na palubní desku